Contact

Contact details

 

Dinx Group Sp. z o.o.

6 Senatorska Street
93-192 Łódź
NIP: 725 206 68 35

Dinx Group Sp. z o.o. (office in Warsaw)

26/1 Żurawia Street;
00-515 Warsaw

 

Office

tel: 723 989 006
e-mail: administracja@dinxgroup.pl

 

Contact form

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Senatorska 6, 93-192. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Dinx Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Można ją cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane przetwarzane będą w sposób wynikający z powyższych zgód jedynie do momentu ich wycofania przez osobę, której dane dotyczą.
  Wyrażam zgodę

  Map


  Dinx Group Sp. z o.o. is in the course of doing a project concerning working out a business model, which through its appropriate planning and optimizing the process of providing the services, specialized for a foreign client, will allow its internationalization and gaining foreign contractors. The project is financed within the Regional Operational Programme of Łódź Voivodeship in the years 2014-2020.