Kontakt

Dane teleadresowe

 

 

Dinx Group Sp. z o.o.

ul. Senatorska 21/32
Łódź, 93-192
NIP: 725 206 68 35

Dinx Group Sp. z o.o. (biuro w Warszawie)

ul. Żurawia 26/1
Warszawa, 00-515

 

Biuro

tel: 723 989 003
e-mail: kontakt@dinxgadzety.pl

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Senatorska 6, 93-192. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dinx Group Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych.
  Wyrażam zgodę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Dinx Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Można ją cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane przetwarzane będą w sposób wynikający z powyższych zgód jedynie do momentu ich wycofania przez osobę, której dane dotyczą.
  Wyrażam zgodę

  Mapa dojazdu


  Dinx Group Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego  na lata 2014-2020.